Przedszkole Bierdroneczka

BIEDRONECZKA

Przedszkole Niepubliczne

zapraszamy

Stwórz dziecku możliwość poznawania nowego, rozwijania kreatywności, obcowania z rówieśnikami. Bycie przedszkolakiem jest COOL!

Bezpłatne zajęcia adaptacyjne w przedszkolu BIEDRONECZKA pozwalają dziecku oswoić się z nowym otoczeniem, nawiązać kontakt z wychowawcą, przygotować dziecko do samodzielnego funkcjonowania w grupie rówieśniczej, zmniejszyć stres związany z rozstaniem z rodzicami. Program zajęć adaptacyjnych w BIEDRONECZCE obejmuje 2 lub 3 wizyty w przedszkolu w łącznym wymiarze 8 godzin. Harmonogram tych zajęć jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb dziecka i preferencji rodziców.

• kapcie na podeszwie gumowej (najlepiej zapinane na rzepy),
  • szczoteczkę do zębów, kubek, pastę, ręcznik x 2,
  • 2-3 komplety ubrań na zmianę
  • dla młodszych dzieci śliniaczek,
  • strój do ćwiczeń gimnastycznych (krótkie dresowe spodenki i koszulka),
  • pampersy (jeśli dziecko potrzebuje), mokre chusteczki,
  • jeśli dziecko śpi w przedszkolu: poduszkę, pościel (w tym prześcieradło z gumką wymiar 60×132), kocyk, piżamkę, ulubionego pluszaka.
  • podstawowe:
    • wpisowe do przedszkola: 500 zł (opłata pobierana jednorazowo przy zapisie dziecka)
    • czesne za miesiąc: 700 zł (płatne z góry przelewem na konto do piątego dnia każdego miesiąca)
    • wyżywienie: 250 zł (płatne na konto wraz z opłatą za czesne)
  • dodatkowe:
    • ubezpieczenie płatne jednorazowo za cały rok,
    • teatrzyki, wycieczki,
    • podręczniki i karty pracy.
  • opłaty za zajęcia fakultatywne:
    • opłata za zajęcia fakultatywne ustalana jest indywidualnie w zależności od liczby uczestników i rodzaju zajęć.

ZAPISY

Rekrutacja dzieci do naszego przedszkola trwa cały rok szkolny.

Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest wypełnienie przez rodziców Karty Zgłoszenia Dziecka oraz zawarcie Umowy o świadczeniu usługi edukacyjnej. Liczba dzieci w poszczególnych grupach to max. 18 dzieci. Grupy wiekowe w naszym przedszkolu: 2,5 – latki połączone z 3-latkami, 4-latki, 5-latki oraz 6-latki – “Zerówka”.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej placówki przed dokonaniem zapisu. Jest to możliwe przez cały rok szkolny.
1 biedroneczka logo ladybug-2982240_1920