Przedszkole Bierdroneczka

Obcowanie z dziećmi
to nasza pasja

NASZA KADRA

Kochamy dzieci i pracę z nimi

Dbamy o to, aby w przedszkolu Biedroneczka panował rodzinny, ciepły klimat, a dzieci czuły się w nim swobodnie i bezpiecznie. Wspólnie pracujemy dla dobra dzieci, których radość w oczach, uśmiechnięte buzie i chęć przebywania z nami stają się priorytetem w naszej pracy.

Processed with VSCO with  preset

ciocia Natalia

v-ce dyrektor

Dorota

ciocia Dorota

v-ce dyrektor

Monika

ciocia Monika

Karolina

ciocia Karolina

Beata

ciocia Beata

opiekun dzienny

fbtmdn

ciocia Agnieszka

Justyna

ciocia Justyna

opiekun dzienny

ladybug-2271445_1920

Prawidłowe funkcjonowanie placówki w olbrzymiej mierze zależy od wykwalifikowanej kadry. W naszym przedszkolu kadrę pedagogiczną stanowią nauczycielki o wysokich kwalifikacjach zawodowych, które systematycznie uczestniczą w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego, wzbogacając swój warsztat pracy.

Wspomagają nas również wysoko kwalifikowani specjaliści: psycholog, logopeda, nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej, nauczyciel rytmiki i tańca.

Kadrę administracyjno – obsługową stanowią pracownicy, którzy doskonale współdziałają w realizacji programu zgodnie z zasadami BHP. Są to osoby niezwykle zaangażowane w pracę, a kulturą osobistą wspomagają nauczycieli i tworzą dobry wizerunek przedszkola.

kids_playing_music
kindergarten_classroom_teacher-2880w